• Do następnej wyprawy…

  Home » Ekipa » Boska Wyprawa

  Boska Wyprawa

  RafałRafał Komorowski (l. 23)

  Wesoły, towarzyski i niecierpliwy. Chętnie pomaga ludziom. Skończył studia na kierunku Ratownictwo Medyczne w Warszawie. Na co dzień pracuje w firmie farmaceutycznej. Czas wolny spędza aktywnie, a od czasu do czasu zasiada przy pianinie. Lubi doprowadzać sprawy do końca, czego najlepszym przykładem są ukończony remont busa oraz Wyprawa do Nordkapp.

   

   

  HonorataHonorata Olesiewicz (l. 24)

  Odważna, energiczna i uparta. Uwielbia dzieci, z którymi na co dzień spędza mnóstwo czasu. Miewa szalone pomysły, którymi zaraża otoczenie. Chętnie podejmuje nowe wyzwania, często pozornie niewykonalne. Nigdy się nie poddaje. Często daje napęd do działania. Skończyła licencjat z Wychowania Fizycznego, obecnie pracuje nad magisterką. PS. Zakochałam się w podróżowaniu!

   

   

  Justyna Kuczyńska (l. 23)

  Studiuje Bezpieczeństwo Wewnętrzne. Zdecydowanie niezdecydowana, co chce robić w przyszłości. Śmiało można stwierdzić, że cechuje ją duży dystans do siebie i świata. Poczucie humoru (czasami ironiczne) jest jej nieodzowną cechą. Niestety przejściowo rejestrowane są momenty lenistwa, z którymi stara się sukcesywnie walczyć. Nie znosi zimy, śniegu i zimy.

   

   

   

  Kasia Pięta (l. 23)

  Ma najszczerszy uśmiech na świecie. Jest osobą ciepłą i troskliwą. Uwielbia muzykę, od kilku lat jest stałą bywalczynią największych festiwali muzycznych w Polsce. W przeszłości trenowała wyczynowo lekkoatletykę, a obecnie uwielbia rowerowe wycieczki.

   

   

   

  Marcin Sarzała (l. 30)

  Jest osobą bardzo kontaktową. Potrafi odnaleźć się w każdym towarzystwie, a w jego obecności nie występuje coś takiego jak „krępująca cisza”. Uwielbia prędkość, góry i adrenalinę. Jego pasją jest motoryzacja. Nauczył się prowadzić samochód jako dziecko, a obecnie pracuje jako kierowca. W przyszłości chce uprawiać skydiving.