• Do następnej wyprawy…

  Home » Ekipa » Rodzinka poza granicami

  Rodzinka poza granicami

  Rafał Komorowski (l. 26)

  Wesoły, towarzyski i niecierpliwy. Chętnie pomaga ludziom i angażuje się w sprawy społeczne. Z wykształcenia ratownik medyczny i specjalista zarządzania kryzysowego, a każdy z tych kierunków pomaga mu lepiej zorganizować i zrealizować każdą wyprawę. Na co dzień pracuje w firmie farmaceutycznej i z pasją prowadzi szkolenia z pierwszej pomocy. Czas wolny lubi spędzać aktywnie, a od czasu do czasu zasiąść przy pianinie. Lubi doprowadzać sprawy do końca, czego najlepszym przykładem jest ukończony remont busa i kolejna już wyprawa. W swoim życiu kieruje się przede wszystkim logiką i zasadą zdrowego rozsądku.

   

  Honorata Komorowska (l. 27)

  Odważna, energiczna i uparta. Uwielbia dzieci, z którymi na co dzień spędza mnóstwo czasu, i tak już od siedmiu lat. Miewa szalone pomysły, którymi zaraża otoczenie i które z powodzeniem realizuje. Chętnie podejmuje nowe wyzwania, często pozornie niewykonalne.  Nigdy się nie poddaje. Często daje napęd do działania. Doszła do momentu, w którym będąc na wyprawie planuje już kolejną, jeszcze dalszą i trudniejszą do zrealizowania. Ukończyła studia na kierunku Wychowanie Fizyczne w Warszawie, a obecnie uczęszcza na podyplomową pedagogikę, aby jeszcze bardziej efektywnie wykorzystywać czas spędzony z dziećmi. Od roku szczęśliwa żona Rafała.

   

  DorotaDorota Komorowska (l. 48)

  Przyjazna, otwarta na ludzi i zawsze zmotywowana do działania. Lubi wszystko wcześniej przemyśleć i zaplanować, choć zostawia sobie także przestrzeń na spontaniczność, przygodę i wyzwania. Nie lubi działać sama, w życiu szuka partnerstwa i współpracy. Uwielbia równowagę i harmonię, ma silne poczucie sprawiedliwości. Zawsze dąży i popycha innych do kompromisów i unika konfliktów. Z wykształcenia pedagog, z zawodu HRowiec, a z powołania… po prostu blisko ludzi. Ceni miłe towarzystwo i ludzi z poczuciem humoru. Spokojna, cierpliwa i pozytywnie nastawiona do życia. Kiedy trafia na przeszkodę – mówi „damy rade”, kiedy inni się obawiają – mówi „spróbujmy”, a kiedy już coś rozpocznie to zawsze doprowadzi do końca. Kocha dom, rodzinę i życie towarzyskie. Poświęca się pracy bez reszty, ale na szczęście jej pasja są podróże, dzięki którym razem z mężem poznaje świat. Lubi muzykę i sztukę.

  MarekMarek Komorowski (l. 48)

  Miły, wesoły, towarzyski. Razem z kochaną żoną uwielbia podróże, szczególnie dalekie wyprawy np. do krajów azjatyckich, ale i te bliskie. Lubi dobrą książkę, teatr, film i muzykę. Stary „Skaut piwny”, co znaczy, że chętnie przebywa na łonie natury z kufelkiem dobrego, zimnego piwa. Pracuje w mediach, od lat związany jest z redakcją „Rzeczpospolitej”, gdzie pełni funkcję sekretarza działu ekonomicznego. Lubi majsterkować i chętnie pomaga innym. W wolnym czasie rozwiązuje krzyżówki lub układa puzzle. Chętnie gotuje i wymyśla ciekawe potrawy (coś smacznego „z niczego”), ale dobrze przyprawione. Fascynuje się światem zwierząt i roślin. Nie stroni od spotkań towarzyskich i fajnej zabawy, ale też od romantycznej domowej atmosfery przy świecach z kieliszkiem wytrawnego, czerwonego wina.