• Do następnej wyprawy…

  Home » Ekipa » Wyprawa do Nordkapp

  Wyprawa do Nordkapp

  RafałRafał Komorowski (l. 23)

  Wesoły, towarzyski i niecierpliwy. Chętnie pomaga ludziom. Kończy studia na kierunku Ratownictwo Medyczne w Warszawie. Na co dzień pracuje w firmie farmaceutycznej. Czas wolny lubi spędzać aktywnie, a od czasu do czasu zasiąść przy pianinie. Lubi doprowadzać sprawy do końca, czego najlepszym przykładem jest ukończony remont busa i planowany wyjazd.

   

   

  HonorataHonorata Olesiewicz (l. 24)

  Odważna, energiczna i uparta. Uwielbia dzieci, z którymi na co dzień spędza mnóstwo czasu. Miewa szalone pomysły, którymi zaraża otoczenie. Chętnie podejmuje nowe wyzwania, często pozornie niewykonalne. Nigdy się nie poddaje. Często daje napęd do działania. W tym roku kończy studia na kierunku Wychowanie Fizyczne w Warszawie.

   

   

  Aleksander MaćkowskiAleksander Maćkowski (l. 24)

  Z pozoru cichy i spokojny, jednak z tyłu głowy wszystko ma zaplanowane i w odpowiednim momencie podejmuje właściwe decyzje. Uparcie twierdzi, że nie da się go podsumować w jednym zdaniu. Tuż przed wyprawą kończy karkołomne studia prawnicze w Uniwersytecie Warszawskim.

   

   

  Adriana RyszawyAdriana Ryszawy (l. 22)

  Młoda fascynatka psychologii. Od dwóch lat studiuję ją w Uniwersytecie Warszawskim, a jej zapał do tej tematyki wciąż nie ustaje. Uwielbia gotować i sama nazywa się „maskotką wyjazdu”. Energiczna, uparta i pomimo niskiego wzrostu dość głośna.

   

   

   

  Zuzanna GierlakZuzanna Gierlak (l. 21)

  Studentka fizjoterapii w Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Jak sama pisze o sobie bojaźliwa i spokojna. W rzeczywistości bardzo dobrze przygotowana i szczegółowa. Mocno się angażuje i z wielką chęcią czyta wszystkie przewodniki i odnajduję najmniej znane, a jeszcze ciekawsze i piękniejsze miejsca.