• Do następnej wyprawy…

  Home » Wyprawy » Boska Wyprawa

  Boska Wyprawa

  Termin:  9 sierpnia 2014 – 12 września 2014

  Po pierwszym naszym wyjeździe, czyli Wyprawie do Nordkapp, wiemy już, że to jest właśnie to! Tak chcemy spędzać każde wakacje i w ten sposób zamierzamy zobaczyć każde miejsce na tym globie. Kontynuując myśl przewodnią naszego projektu organizujemy drugą wyprawę. Tym razem na mapie świata zakreślimy dość nieforemny kształt nad Bałkanami, zbaczając jedynie do Stambułu w Turcji.

  Podobnie, jak poprzednim razem, od jednego z miejsc, które odwiedzimy – Olimpu – pochodzi nazwa: Boska Wyprawa. Dwuznaczność tej nazwy dodatkowo napędza nas i skłania ku jeszcze lepszej organizacji i spędzeniu fantastycznego czasu w aż 17 krajach.

  Jedziemy paczką pięciu osób, które poznały się już wcześniej, a podczas wyjazdu staniemy się rodziną, która będzie musiała przezwyciężyć wszystkie trudności, ale także dzielić się radością z podróży. Każdy z nas to kolejny worek wyśmienitych pomysłów i atrakcji, które umilą nam lub ułatwią każdy z 35 dni (5 tygodni) Boskiej Wyprawy.

  Poniżej znajdziecie bardziej szczegółowe informacje, ale podobnie jak poprzednim razem wszystko, co tam opisaliśmy jest do wspólnego omówienia i zaplanowania z całą ekipą.

  Pozdrawiamy,
  Rafał i Honorata

  …….

  Planowana trasa Boskiej Wyprawy

  Długość trasy: 8500 km
  Szacowany koszt paliwa: 4000 zł

   Najciekawsze atrakcje

  Tutaj, podobnie jak poprzednio, wymieniliśmy główne atrakcje, aby przybliżyć Wam, co wspaniałego czeka nas w tej podróży.  Podobnie, jak w przypadku trasy wspólnie będziemy mogli tę listę modyfikować – z czegoś zrezygnować, a coś dodać. Nie sposób opisać wszystkiego, tym bardziej, że ta Wyprawa to o 11 krajów więcej, niż w podróży na północ, dlatego na zdjęciach znajdziecie zaledwie kilka przykładów:

  Relacje z wyprawy:

  Zapraszamy do zakładki „BLOG” 🙂